سامانه ثبت من ، دارای بخش های مختلفی می باشد و خدمات گوناگونی را برای کاربران ارائه داده است. افراد برای استفاده از خدمات مختلف my.ssaa باید در سامانه ثبت من ، نام نویسی نموده و حساب کاربری داشته باشند. از جمله بخش هایی که در سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش اجرای اسناد رسمی است. در بخش از میز خدمت سامانه ، خدمات خاصی ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. تمامی طرح های صنعتی که در سامانه سازمان ثبت اسنادثبت شده است، در بانک طرح های صنعتی این سامانه قرار می گیرند.

سازمان ثبت اسناد لینک استعلام فوری ممنوع‌الخروجی افراد را راه‌اندازی کرد. ثبت علامت تجاری مورد نظر به نام خود توسط شخص یا اشخاصی (عمداً ثبت تغییرات شرکت یا سهواً). اگر برند ثبت شده از نظر اسم و شکل لوگو و هم آوایی داشتن شاکی داشته باشد درخواست ثبت علامت تجاری شما باطل و منحل می شود .

در سامانه آموزش الکترونیک سازمان اسناد و املاک کشور امکان دسترسی به بخش کتابخانه الکترونیک نیز وجود دارد. در این بخش کتابخانه الکترونیک یک سری اطلاعات در رابطه با سازمان اسناد و املاک، قوانین مربوط به آن و … وجود دارد که افراد می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای، هر یک از کتاب های موجود در بخش کتابخانه سامانه آموزش الکترونیک سازمان اسناد و املاک را دریافت کنند و اقدام به مطالعه آن نمایند.

حالا باید کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه ی خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری نمایید. چنانچه جهت هرگونه سوال ثبت شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ثبتی از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید . گسترش فعالیت ها و کسب و کار نیازمند فعالیت قانونی ثبت شرکت و اطمینان شخص از فروشندگان محصول یا خدمتی می باشد ، این مسئله تنها یکی از جزئی ترین دلایلی است که صاحبین مشاغل را به ثبت شرکت تشویق می کند . پس از طی این مراحل، باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر مربوطه پر کنید.

ssaa ثبت

به این ترتیب، سامانه ثبت من یک رمز پویا را به شماره همراهی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال کرده که لازم است تا این رمز پویا را در کادر مشخص شده وارد کرده و دکمه ورود به درگاه را بزنید. اما چنانچه پیش از این برای ثبت نام در سایت ثبت من اقدام نکرده اید، بر روی عبارت ثبت نام در پایین صفحه کلیک نمایید. در بخش انصراف از درخواست میز خدمتسامانه سازمان ثبت اسنادامکان انصراف از درخواست برای افرادی که قبلا در این سامانه درخواستی را ثبت کرده اند، وجود دارد. برای انصراف از درخواست نیاز به وارد کردن کد ملی و شماره پیگیری می باشد. فرم های اجرائیه اسناد رسمی نظیر تقاضای صدور اجرائیه چک، تقاضای صدور اجرائیه مهریه و تقاضانامه صدور اجرائیه سند رهنی از طریق این بخش از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، قابل دریافت می باشد.

سایت ثبت من My Ssaair

اشخاص حقیقی واجد شرایط زیر می‌توانند در فراخوان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت شرکت در طرح برون‌سپاری، شرکت داشته باشند. نظر به این‌که برای انجام فعالیت نقشه‌برداری و تهیه نقشه در طرح برون سپاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برای برون‌سپار درنظر گرفته شده‌است، در زیر به این شرایط اشاره شده است. تصدیق اصالت سند، که همانند سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی ، امکان استعلام سند مالکیت را از طریق شماره دفتر املاک برای شما فراهم می کند. سامانه جام اصلی، سامانه ای است که برای آموزش الکترونیکی و مجازی این سازمان قابل دسترس می باشد. سامانه جام فردی، یک سامانه ارتباطی میان پرسنل با مدیریت آموزش سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد. سامانه جام فردی با هدف بهبود فرآیندهای نظرسنجی، برنامه ریزی، نیاز سنجی و اجرا و افزایش اثربخشی دوره های آموزشی روی کار آمده است.

در این بخش قوانین و توضیحات مربوط به خدمات سامانه سازمان اسناد و املاک در بخش املاک توضیح داده می شود. در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین اقدام به استعلام ملک کنید، می توانید با شناسه یکتای استعلام 18 رقمی خود اقدام به استعلام غیر حضوری ملک خود کنید. برای استعلام الکترونیکی ملک، کافیست به میز خدمت سامانه ثبت اسنادمراجعه نمایند و از طریق گزینه «استعلام الکترونیکی ملک» مراحل پیگیری خود را انجام دهید. در این بخش، امکان پیگیری آخرین وضعیت ملک با استفاده از شناسه یکتای سند رسمی که یک شماره 18 رقمی می باشد، برای کاربران سایت سازمان ثبت وجود دارد. هر تولید کننده ای جهت شناسایی محصولات یا کالای خود به مشتریان و فروش آن، نیازمند انتخاب نامی است .با ثبت برند و نام تجاری، می توانید دیگر نگرانی بابت کپی برداری و تقلب از نام و علامت تجاری خود نداشته باشید. ثبت برند از نام و علامت تجاری هر فرد یا شرکت، با دادن حقوق انحصاری جهت معرفی یا شناختن کالا و خدمات، یا اجازه استفاده از آن به دیگران، محافظت می کند.

  • قابل ذکر است که بایستی نشان تجاری برگزیده شده جهت مالکیت، بر اساس قوانین مربوطه بصورت رسمی ثبت شود.
  • مرحله دوم و نهایی اعلام نتایج آزمون سر دفتری، بعد از ارسال مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه‌های حضوری و موفقیت در این مصاحبه‌ها خواهد بود.
  • برند یا نام تجاری، یک نام، عبارت، نماد، طرح یا هر نشانه‌ای است که یک محصول یا خدمت را متمایز می‌سازد.
  • اما چنانچه پیش از این برای ثبت نام در سایت ثبت من اقدام نکرده اید، بر روی عبارت ثبت نام در پایین صفحه کلیک نمایید.
  • شما عزیزان می توانید به راحتی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کنید و برند خود را به ثبت برسانید، اما ممکن است از کارهای اداری زیاد خوشتان نیاید و یا هم چنین هنوز برند و نشان تجاری خود را انتخاب نکرده اید و یا نسبت به آن شک دارید.

سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید. صرفاً اشخاص حقیقی و حقوقی که در ادارات اجرا و ثبتی تابعه این اداره کل دارای پرونده می باشند امکان ثبت نام و اخذ نوبت در این سامانه را دارا می باشند. مشاور گروپ از سال ۱۳۹۲ به صورت تخصصی کار خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد و با استعانت از خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز کشورمان تاکنون توانسته میلیون ها ساعت مشاوره تلفنی و حضوری ارائه دهد. ما در مجموعه مشاور گروپ گرد هم آمده ایم تا تجربیات چندین ساله خود را در زمینه مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف مانند تیزهوشان،نمونه دولتی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، آزاد بدون کنکور ، علمی-کاربردی ، نظام وظیفه ، نظام مهندسی و … اطلاعات مربوطه را در اختیار مخاطبان محترم خود قرار دهیم.

بخش ها مختلف سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری Irsherkat Ssaair

در بخش نوبت دهی سامانه ثبت من،کاربران می توانند به سامانه نوبت دهی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وارد شده و از نوبت های اختصاص داده به خود،برای مراجعه به واحدهای ثبتی، اطلاع حاصل نمایند. سامانه ثبت نام کد یکتا مسکن برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید . کارشناسان ثبت برند مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامونسامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ دهند. سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، اظهارنامه مربوطه را به همراه اسکن مدارک لازم ارائه نموده و با پذیرش اظهارنامه، مدارک لازم را از طریق پست برای اداره ثبت ارسال نمایند.

استعلام فوری ممنوع‌الخروجی در سایت سازمان ثبت اسناد

مالک طرح صنعتی می‌تواند علیه هر شخصی که بدون موافقت او حقوق ناشی از طرح و ابتکار او را نقض نموده باشد در دادگاه اقامه دعوا نماید. چرا که اگر وکالت نامه جعلی هم درست کرده باشند، با ارائه شماره ملی قابل استعلام هست. مدیرکل ثبت اسناد و املاک تهران از مراجعین خواست که به موقع و در زمان اعلام شده در اداره اجرا حضور یابند. همچنین وارد نمودن حداقل يکی از سه قلم اطلاعاتی شناسه ملی شخصیت حقوقی، شماره ثبت شخصیت، نام شخصیت الزامی است.