(اسامی پیشنهادی می بایست دارای ریشه ی فارسی باشد، لاتین نباشد، با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد، دارای اسم خاص باشد و تکراری نباشد. در بخش تاسیس شخصیت حقوقی، امکان ثبت درخواست برای ثبت تاسیس شرکت وجود دارد. همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، شخصیت های حقوقی می توانند از طریق این بخش به خدمات مختلفی دسترسی داشته باشند تا بتوانند اقدام به تاسیس شخصیت حقوقی زیر نظر سازمان اسناد و املاک کشور نمایند.

این مدارک ممکن است در انواع قالب های ثبتی کمی تفاوت داشته باشد. مثلاً در شرکت سهامی عام مجوز بانک مرکزی برای پذیره نویسی سهام هم جز اوراق است و یا در ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به ارائه فیش رسید واریز 35 درصد از سرمایه دارید. پس از ورود به سایت روی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی کلیک کنید. راهنمایی که در ادامه مطالعه میکنید، راهنمای جامع با نکات ارزشمند است که مراحل ثبت برند و تاسیس شرکت و مشاوره در قوانین ثبت اختراع و دریافت هر نوع گواهینامه و گرید و استاندارد ملی و بین المللی، برای شما شرح می دهد.

در هر شهری که ساکن هستید و در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید برای قانونی نمودن کسب و کار خود می توانید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه نمایید و مراحل در نظر گرفته شده را به اتمام برسانید. دقت داشته باشید که کلیه ی امور قانونی و ثبتی از قبیل تاسیس شرکت و موسسات یا انحلال آنها از طریق این سامانه به انجام می رسد. تمامی شرکتها و موسساتی که قصد راه اندازی و ثبت را به صورت قانونی و رسمی دارند، بایستی در سامانه اداره ثبت شرکتها، ثبت شرکت در تهران مدارک مورد نیاز را ارسال نموده و مراحل تعیین شده را طی نمایند. در این مقاله در رابطه با درخواست و نحوه پیگیری ثبت شرکت توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. از آنجا که استفاده ازاین امکانات مستلزم آشنایی با این سامانه می باشد، در این مقاله به معرفی سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir پرداخته، امکانات سامانه جامع ثبت شرکت ها و نحوه ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir را توضیح خواهیم داد.

irsherkat.ir

چنانچه لازم به ذکر است حضور متقاضی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری هیچ تاثیری در روند ثبت شرکت یا سایر امور ثبتی نخواهد داشت . چنانچه متقاضی پلمب شخص حقوقی باشد و اطلاعات مربوط به آن در مرجع ثبت شرکت ها ثبت شده باشد می بایست از قسمت اطلاعات متقاضی پلمب بخش مشخص شده مربوط به این شخص حقوقی را انتخاب کرد . زمانی که برای پست کردن اوراق امضا شده ی پرونده خود به اداره ی پست مراجعه می نمایید،شماره رسید پستی را که از اداره پست دریافت می کنید در قسمت کد مرسوله وارد و تاریخ پست کار را نیز در قسمت تاریخ ارسال وارد کنید تا از این طریق مرحله دوم از کار ثبتی خود را به پایان رسانیده باشد.

پورتال اداره ثبت شرکت ها

ثبت شرکت ها در حال حاضر از طریق اینترنتی در سایت رسمی ثبت شرکت ها به نشانی زیر صورت می گیرد. Fish.medu.ir سامانه همگام , سایت همگام مدارس سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان سایت ثبت نام دانش …. قابل توجه است که انجام کلیه امور ثبتی در صورت رعایت نکردن یا ندانستن ضوابط در مراحل ثبت ، شما را با ضرر های مالی بسیاری رو به رو خواهد کرد و ممکن است شما تا چندین سال بعد هم متوجه آن نشوید .

آن دسته از افرادی که متقاضی ثبت درخواست تاسیس شرکت می باشند، می توانند به صورت حضوری به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کنند و از طریق این سایت، اقدام به ثبت درخواست برای تاسیس شرکت ها کنند. در ادامه با نحوه ورود به سایت ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آشنا می شویم. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور ارائه خدمات به طیف وسیعی از اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به راه اندازی، سامانه های مختلفی نموده است.

برای ثبت شرکت دانش بنیان ابتدا باید بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکت ها ثبت … یا خدمت، درخواست خود را برای پذیرش ثبت شرکت خود به دبیرخانه ارائه نمایند. سپس بر اساس ماده 6 نظامنامه قانون تجارت وزارت عدلیه و مادۀ 197 قانون تجارت به مدت یک ماه از تاریخ ثبت ثبت برند نمودن شرکت، باید کوتاه شده شرکت نامه و ضمائم آن به وسیلۀ اداره ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت منتشر شود. شایان ذکر است که هزینه روزنامه کثیرالانتشار به عهده شرکتی می باشد که ثبت گردیده است.

  • متقاضیان ثبت شرکت ها می توانند از طریق این بخش از سامانه تمامی اطلاعات قانونی در نام شرکت ها را آگاهی پیدا کنند .
  • آدرس و کد پستی استعلام دار دفتر مرکزی تجارتخانه را وارد نمایید .
  • اداره ثبت شرکتها جزئی از سازمان ثبت اسناد و املاک و زیر مجموعه قوه قضاییه می باشد.
  • دانستن این اطلاعات سبب می گردد که شخص متقاضی به راحتی بتواند نسبت به ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید.
  • اطلاعات باید دقیقا با متن مستندات و صورتجلسات تطابق داشته باشد ، مراحل ثبت شرکت ها در سامانه الکترونیکی دارای 8 مرحله است که در این قسمت به طور کامل توضیح خواهیم داد .
  • پس از انتخاب نام، گروه فعالیت و زیر گروه فعالیت را انتخاب کنید.

از سایر شرایط پیش از ثبت شرکت انتخاب 5 اسم ویژه برای شرکت است تا اداره ثبت شرکت یکی را تایید کند که شرایط انتخاب اسم در بند بعدی توضیح داده شده است، زیرا شما نمی توانید هر اسمی را برای شرکت خود به ثبت برسانید. کلیه امور تغییراتی شرکت ها که من جمله آن ها تغییرات در اساسنامه ( که شامل تغییر آدرس ، تغییر یا الحاق به موضوع ، تغییر نام و … می باشد ) ، هیئت مدیره شرکت ، حق امضاء و … در کنار تکمیل اطلاعات تغییرات ، پذیرش اینترنتی از صفر تا صد در این سامانه انجام می شود . این سامانه در برگیرنده کلیه امور ثبتی مربوط به شرکت ها و ثبت تغییرات و … می باشد در اینجا به طور کلی شما را با محدوده خدمات الکترونیک این سامانه آشنا می کنیم و بیشتر به آن می پردازیم . برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید . بنابر ماده یک دستور العمل های اجرایی ، درخواست کنندگان باید اطلاعات مربوطه را بر اساس فرم ها وارد نمایید و پس از مراجعه به سامانه مذکور متناسب با درخواست ، تمامی اطلاعات را باید به صورت گام به گام تکمیل نمایید .

اطلاعات دامنه Irsherkat Ir

پس از کلیک بر روی کلید پذیرش نهایی ، صفحه زیر نمایش داده می شود که شامل اطلاعات درخواست مورد نظر متقاضی است . در این صفحه می توان سمت اشخاص هیات مدیره که در صفحه قبل اطلاعات آنها وارد شده است مشخص نمود . در این صفحه ابتدا می بایست سمت تکمیل کننده اظهار نامه مشخص گردد . و سپس اطلاعات مربوط به یکی از اعضاء هیات مدیره در پایین صفحه ورود اطلاعات می شود . چنانچه شهر مورد نظر کاربران ، در اقلام اطلاعات ارائه شده وجودنداشته باشد ، آن شهر هنوز به سامانه مکانیزه پلمب دفاتر جاری ملحق نگردیده .

در گذشته کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت و … به صورت حضوری انجام می گرفت ، چنانچه همین امر سبب هدر رفتن هزینه و زمان بسیاری از متقاضیان می شد . در صفحه “مدارک مورد نیاز” ، کلیه مدارک مورد نیازی که متقاضی می بایست آن را حاضر نماید مشخص می شود . این صفحه دارای پیگیری ثبت تغییرات شرکت دو بخش می باشد .“اظهار نامه پلمپ دفتر تجاری” و “مدارک مورد نیاز” . طبق ماده ۶ قانون تجارت کلیه تجار مکلف اند رویدادهای مالی عملیات تجاری خود را در دفاتر قانونی روزنامه و کل ثبت کنند. رسمیو در سال ۹۷ و با هدف ارتقای دسترسی به داده‌های رسمی کشور تاسیس شد.

باید عیب را برطرف کنید و این امکان وجود دارد که صورتجلسه یا سایر مدارک شما رد شود در این صورت برای شما طی یک ابلاغیه ای اعلام می شود که به چه دلیل اسناد با کم و کاستی مواجه شده است. اطلاعاتی که در سامانه خواسته شده است کامل گردد و 5اسم به ترتیب اولویت انتخاب شود. گرگان مرکز استان گلستان است که یکی از شهرهای پرجمعیت و گردشگر پذیر شمال ایران است. همان گونه که از اسم گلستان مشخص است این استان استان سر سبزی است که دارای منابع جنگلی و طبیعی فراوان می باشد. نوع سمت بر اساس عناوین پنجره ای که باز میشود، انتخاب گردد، شما بایستی مراحل را انتها طی کنید. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را دراینستاگرام ثبت ونکدنبال نمایید.

امروزه با توجه به ایجاد سیستم جدید اینترنتی و با اجرایی شدن سامانه ثبت شرکت ها کلیه مراجعات متقاضیان جهت ثبت شرکت، به صورت غیر حضوری و به راحتی انجام می گیرد. از مزایای این سامانه، تسریع در انجام امور و صرفه جویی در زمان و هزینه ی کاربران و سهولت کار برای متقاضیان است. Rating 5,zero در اقدام نهایی باید ورود به سامانه ثبت شرکت ها داشته باشید. … اداره ثبت شرکتها به آدرس irsherkatssaa.ir و اخذ شماره پذیرش جهت پیگیری ثبت تاسیس اینترنتی.

9-اصل وکالتنامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد. همکاران می توانند در این سامانه جهت شرکت در دوره های مجازی ثیت نام نمایند در غیر … به واحد ضمن خدمت ارجاع دهید و پس از آن عدم ثبت نام بر عهده شرکت کننده(فراگیر) است. خدماتی که در این سامانه ارائه می گردد کلی و همه جانبه است و اگر با قوانین و دستورالعمل های اجرایی در این سامانه آشنایی کافی داشته باشید می توانید امور ثبتی خود را به راحتی پیش ببرید .