امور ازدواج ، طلاق ، معاملات املاک ، ثبت برند و شرکت و غیره از جمله خدماتی است که در این سامانه می توانید انجام دهید یا پیگیری فرمایید، شما عزیزان در صورتی که آشنایی کامل ندارید ، می توانید با ما تماس بگیرید تا کارهایتان را انجام دهیم. برای طرح هر نوع شکایت پس از ورود به سامانه ثبت من، از بخش شکایت، موضوع خود را شرح دهید که آموزش آن در ویدئو فوق قابل مشاهده است. اکان خوبی که در این سامانه وجود دارد امکان مشاهده دفاتر اسناد رسمی و یا ازدواج و یا طلاق اطراف شما بر روی نقشه است. در قسمت اطلاعات مرکز اصلی می بایست مشخصات مربوط به کد پستی و شماره ی تلفن و نشانی مرکز اصلی تکمیل گردد. شماره ی دورنگار و نشانی تارنما و پست الکترونیکی نیز در صورتی که وجود داشته باشد در همین صفحه وارد می گردد. اگر می خواهید به تمامی خدمات سامانه ثبت من دسترسی داشته باشید، پس از ورود به سامانه، نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سامانه اقدام نمایید.

ssaa ثبت

بخش جست و جوی دفترخانه های سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با استفاده از اطلاعاتی مانند نام، شماره دفترخانه و یا بخشی از آدرس دفترخانه، دفتر اسناد رسمی یا دفتر ازدواج و طلاق مورد نظر خود را جست و جو نمایند. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز به عنوان یک نهاد دولتی که زیر مجموعه قوه قضاییه بوده، دارای وب سایت اختصاصی است که نشانی آن می باشد. پیرو تاکیدات رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر تکریم ارباب رجوع و تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به مردم با استفاده از بسترهای الکترونیکی، سامانه نوبت دهی واحد اجرای اسناد لازم الاجرای اداره ثبت اسناد و املاک تهران راه اندازی شد و از اول شهریور ماه آماده ارائه خدمات است. شما عزیزان می توانید به راحتی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کنید و برند خود را به ثبت برسانید، اما ممکن است از کارهای اداری زیاد خوشتان نیاید و یا هم چنین هنوز برند و نشان تجاری خود را انتخاب نکرده اید و یا نسبت به آن شک دارید. نوآورانی که استراتژی ثبت اختراع آنها بر این است که اختراع خود را در ایران مورد حمایت قرار دهند می توانند اظهارنامه ی ثبت اختراع خود را به اداره ثبت اختراع ایران واقع در مرکز مالکیت فکری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، زیر مجموعه ی قوه قضاییه ارائه دهند. این اداره در کشور فقط یک دفتر دارد که در حال حاضر در ضلع شمالی پارک شهر، در تهران واقع است.

گفتنی است که نحوه تقسیم سود و زیان و شرایط انحلال شرکت نیز جزو مندرجات همین سند است. به موجب ماده ی ۴۷ قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی ۴۸ همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد. چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع، علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را در سایت اداره ثبت اسناد و املاک ثبت نماید، ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید. بانک های اطلاعاتی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، امکان استعلام علائم تجاری، اختراعات و طرح های صنعتی که در گذشته در این اداره ثبت شده اند را برای این گروه از اشخاص فراهم کرده است.

نحوه ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت ها Irsherkat Ssaair

جامعیت و کاربردی بودن این پایگاه خبری در کنار مستقل بودن می تواند مرجع مناسبی برای پژوهشگران حقوقی باشد. علاوه بر این با شکل و نمای کلی و ساده نیز می تواند کاربران زیادی از جامعه را نیز جذب خود کند. از جمله مزایای استفاده از این وب ‌سایت می‌توان به دسترسی به مقالات و مصاحبه ‌ها و دیدگاه‌ های مختلف حقوقی و قضایی اشاره کرد.

اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید پر شود. یکی دیگر از بخش هایی که در سامانه سازمان اسناد و املاک کشور ارائه شده است، بخش املاک در این سامانه است. در این قسمت، امکانات مختلفی به افراد ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. یکی از قسمت هایی که در بخش اجرای اسناد رسمی ارائه شده اند، قسمت پیگیری پرونده اجرا می باشد. در این قسمت امکان پیگیری پرونده های در حال اجرای ادارره ثبت اسنادوجود دارد. افراد می توانند از طریق این بخش از بسیاری از خدمات الکترونیک مانند دریافت نوبت، اسناد رسمی، ازدواج و طلاق و …

  • سهام/ سرمایه اشخاص در این صفحه اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شخص وارد می شود.
  • در واقع شرکت، مالک و مالکین در بازار کار و تجارت با آن برند شناخته می شوند.
  • هرکدام از قوانین کلی سازمان ثبت شرکتها در اارات و بخش های مختلف اداره ثبت اسناد و املاک اجرا خواهد شد اما برای خودشان نیز با توجه به حوزه ( قوانین موجود در فرمانداری ها ) یک سری قوانین وضع کرده اند که آنها نیز زیر نظر اداره ی ثبت شرکتها می باشد .

سپس باید با آپلود اطلاعات مربوط به گواهی امضا در همین سامانه، حساب خود را تأیید کنید. تا زمانی که حساب کاربری شما تأیید نشود، بررسی اظهارنامه شروع نمی‌شود و از سایر امکانات نیز نمی‌توانید استفاده کنید. چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه 10 اسفند 1327 وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. در حقیقت دفتر ثبت شرکتنامه در این مورد به منزله ی دفتر اسناد رسمی می باشد. پس ثبت شرکتنامه، رسمیت یافتن آن بین شرکاء است که در دفتر جداگانه به عمل می آید و شرکاء تماماً ذیل ثبت را امضا می کنند و مطابقت ثبت را با اصل شرکتنامه تصدیق خواهند نمود. فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل نمایید.

نحوه تنظیم سند باز ماشین در دفترخانه

اولین بخشی که در قسمت مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد ارائه شده است، بخش ثبت اظهارنامه اختراع می باشد. در این بخش می توان اقدام به ثبت اظهارنامه های اختراع به صورت آنلاین نمود. همچنین، در این بخش توضیحاتی مربوط به اظهارنامه اختراع و نحوه تکمیل آن به افراد داده شده اند که برای افراد بسیار مفید خواهند بود. اکنون، مراحل ثبت نام در سایت ثبت من my.ssaa.ir به پایان رسیده و شما با وارد شدن به سامانه ثبت من، می توانید از امکانات این سامانه، همچونثبت نام سند از طریق ماده 147 استفاده نموده که ما در بخش بعد، به معرفی این امکانات می پردازیم. البته در کنار سایت اصلی اداره ثبت اسناد و املاک، این سازمان، سایت های دیگری نیز در سال های اخیر راه اندازی نموده کهسامانه نوبت دهی واحد اجرای اداره ثبت اسناد و املاک تهران th.ssaa.ir و سامانه شمیم shamim.ssaa.irنمونه هایی از آنها می باشد.

برند سازی دیجیتال

شما می توانید برای دسترسی به طرح های صنعتی ثبت شده در سازمان املاک و اسناد کشور، به بخش جستجو در بانک طرح های صنعتی مراجعه نمایید و اقدام به جستجو طرح صنعتی مورد نظر خود کنید. یکی دیگر از بخش هایی که در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش مرکز مالکیت معنوی این سامانه می پیگیری ثبت تغییرات شرکت باشد. هر یک از دفاتر طلاقی که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می کنند، دارای ظرفیت مشخصی برای ثبت واقعه هستند. لازم است که افراد برای حضور به این دفاتر، ابتدا به سایت ssaa.ir مراجعه کنند و از قسمت خدمات غیر حضوری، لیست دفاتر طلاق دارای ظرفیت ثبت واقعه را مشاهده کنند.

درکنار ثبت علامت تجاری ، فعالیت‌های حرفه‌ای نظیر مدیریت صحیح، ارتباط با مشتریان، شیوه‌های تبلیغات، سطح ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات و نظایر اینها رویکرد جدی‌تری به خود خواهد گرفت. برای ثبت برند اشخاص حقیقی، کپی کارت ملی و شناسنامه به علاوه کپی کارت بازرگانی و مجوز فعالیت الزامی است. و برای اشخاص حقوقی کپی آگهی روزنامه به چاپ رسیده شده به علاوه کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیئت مدیره سازمان الزامی است.

در واقع با بهره وری از راهکار سلامت الکترونیک کاربران می توانند کارهای مرتبط با بیمه خود را در سریع ترین زمان پیش ببرد. شرکت های بیمه دی، آتیه سازان حافظ و بیمه کار آفرین با توجه به زیر ساخت های نرم افزاری رسا سلامت می توانند با صرفه جویی در هزینه و کاهش خطرات کار های عملیانی پروسه مختص خود را داشته باشند. در این سامانه به منظور صرفه جویی در فرایند های مختلف، 8 پنل مجزا شامل پنل مراجع درمانی، پنل ارزیاب خسارت، پنل بیمه شده، پنل بیمه گذار، پنل بیمه گر، پنل کارتابل و پنل حسابداری وجود دارد. یکی دیگر از بخش هایی که در این سامانه ارائه می شود، بخش مرکز مالکیت معنوی این سامانه می باشد.

در ادعانامه نبايد به مزايای حاصل از اختراع و یا به طرز عملکرد و شیوه ی استفاده از اختراع اشاره گردد بلكه بايد با شماره گذاري ترتيبي، قابليت هاي نوآورانه و ويژگي ها و تكنيك هاي فني نوین بکار رفته در آن بیان شوند. شما امروز از سهمیه پاسخگویی VIP خود یکبار استفاده کرده اید و تا فردا امکان ثبت سوال دیگری ندارید. سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن three ثبت شرکت در تهران روز کاری زمان خواهد برد. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام ثبت نیک دنبال نمایید . موقعیت مکانی دفاتر که حاوی آدرس دفاتر ازدواج و طلاق بر روی نقشه می باشد.

دوره‌های آموزشی نحوه تهیه نقشه عرصه املاک توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان براساس سرفصل ها و اساتید تعیین شده با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران برگزار می گردد. چنانچه لازم به ذکر است حضور متقاضی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری هیچ تاثیری در روند ثبت شرکت یا سایر ثبت برند تجاری امور ثبتی نخواهد داشت . استعلام ممنوع الخروجی که صرفا اطلاعات مربوط به ممنوع الخروجی بابت اجرای اسناد رسمی را به کاربران نشان می دهد. با کلیک بر روی گزینه‌ی مشاهده و دریافت اقرارنامه، می‌توانید آن را چاپ نمایید و با تکمیل آن و مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر اسناد رسمی، گواهی امضا دریافت کنید.

مالک طرح صنعتی ثبت شده می تواند اجازه بهره برداری از طرح خود را برای مدتی مشخص به دیگری بدهد و در مقابل از امتیازات لازم بهره مند شود. همچنین با ثبت طرح صنعتی و ایده می‌توان از واردات و تولید محصولاتی که تقلیدی از طرح ثبت شده هستند جلوگیری به عمل آورد. انجام صحیح مراحل ثبت طرح صنعتی و ایده هم فعالیت صادقانه تجاری و رقابت عادلانه را تشویق می کند و هم به شرکت‌ها این فرصت را می‌دهد که میزان موفقیت محصولاتشان در بازار را تا حد بسیار زیادی بالا ببرند و با اطمینان از انحصاری بودن طرح و ایده خود نسبت به تولید و عرضه آن اقدام کنند.