در حالتی دیگر حتی ممکن است صورتجلسه ی شما رد شود که در این حالت دلایل رد صورتجلسه طی ابلاغیه ای به شما اعلام می گردد تا نسبت به صدور صورتجلسه ی جدید اقدام نمایید. حالا باید کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه ی خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری نمایید. درمرحله ی بعد باید اطلاعات متقاضی شامل (نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تابعیت،تاریخ تولد، شماره همراه و…) به درستی ثبت شده و بعد از وارد کردن کد امنیتی برروی گزینه ی “گام بعدی” کلیک کنید. باید توجه کنید که باید اصل یا کپی آن شماره از روزنامه را نزد خود داشته باشید.

برای تصدیق اصالت سند از برنامه موبایل سازمان ثبت یا درگاه ثبت برند تجاری استفاده کنید. سامانه روزنامه رسمی کل کشور یک راه برای دریافت اطلاعات شرکت‌ها و سازمان هاست. شما می‌توانید به سایت رسمی این سامانه رفته و شرکت مورد نظر را جست و جو کنید. باید طبق برنامه زمانی اعلام شده، فرم درخواست را تکمیل و همراه اسناد و مدارک لازم را ارائه دهید. تمامی اشخاص حقوقی مثل شرکت‌های تجاری و غیر تجاری، بانک ها، شهرداری ها، ادارات، مدارس و موسسات خصوصی برای احراز هویت باید شناسه ملی داشته باشند.

اسناد رسمی من، که لیستی از اسناد رسمی را که به نام شما می باشد، به شما نشان می دهد. محضرچی یک تشکل کاملاً غیرانتفاعی، و وابسته به هیچگونه سازمان و یا ارگانی نمی باشد. تمامی آموزش ها و مطالب موجود در این وبسایت غیر از مواردی که در فروشگاه موجود است، کاملاً رایگان منتشر شده و کلیه حقوق برای وبسایت محضرچی محفوظ است و هرگونه انتشار مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت. درنظر داشته باشید اسناد نمایش داده شده مربوط به سال ۱۳۹۲ و پس از آن می باشد. با توجه به اینکه تعداد مجاز ثبت نظر بصورت VIP برای امروز به اتمام رسیده است، سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن 3 روز کاری زمان خواهد برد. مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.

متقاضی ثبت شرکت از طریق سامانه اینترنتی بعد از این که اطلاعات درخواستی در سامانه ثبت شرکت ها را تکمیل نمود می بایست مدرک اصلی صورت جلسات تنظیمی به علاوه ضمائم آن را از طریق پست سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه پذیرش ارسال نماید . در انتها با ارسال تمامی مدارک به اداره ثبت شرکت ها از طریق پست ، پرونده مورد بررسی کارشناس اداره قرار می گیرد و در صورتی که نقصی نداشته باشد ، مورد تایید واقع می گردد . سامانه جام اصلی، سامانه ای است که برای آموزش الکترونیکی و مجازی این سازمان قابل دسترس می باشد. سامانه جام فردی، یک سامانه ارتباطی میان پرسنل با مدیریت آموزش سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد.

پس از اخد نوبت در هر اداره ، شخص حقیقی تا زمان سررسید نوبت امکان اخذ نوبت جدید در آن ادراه را نخواهد داشت. ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید. شما امروز از سهمیه پاسخگویی VIP خود یکبار استفاده کرده اید و تا فردا امکان ثبت سوال دیگری ندارید.

My Ssaair

در صفحه ی پیش روی بعد از وارد کردن “شماره ملی”،”نام شخصیت” یا “شماره شخصیت” و واردکردن کد امنیتی در کادر مربوطه بر روی گزینه ی “جستجو” در سمت چپ صفحه کلیک کنید. اگر بازنشسته هستی میدونی چطوری به صورت اینترنتی فیش حقوقی خودت رو بگیری و ببینی بابت چه مواردی از حقوقت کم میشه؟ حتما با من تا انتهای مطلبسامانه استعلام فیش حقوقی بازنشستگان همراه باش تا دقیق بگم باید چطوری این اطلاعات رو دریافت کنی. ۲در صفحه نتایج جست و جو، بر روی اولین لینک که آدرس آنمی باشد و در تصویر با فلش قرمز مشخص شده، کلیک نمایید.

بخش نوبت دهی سامانه ثبت من از طریق ارجاع کاربران به سامانه نوبت دهی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امکان اطلاع از نوبت های اختصاص داده به کاربر برای مراجعه به واحدهای ثبتی را برای وی فراهم کرده است. دفاتر دارای ظرفیت که دفاتر اسناد رسمی که دارای ظرفیت مقرر از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تنظیم سند رسمی بوده را به شما نشان می دهد. در کنار سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور و اداره ثبت اسناد و املاک تهران که ثبت نام در آن علی الاصول اختیاری می باشد، سامانه دیگری نیز اخیرا از سوی دولت راه اندازی شده که ثبت نام املاک کشور در آن اجباری بوده و به عنوان سامانه ثبت نام کد یکتا مسکن شناخته می شود.

  • ۲در صفحه نتایج جست و جو، بر روی اولین لینک که آدرس آنمی باشد و در تصویر با فلش قرمز مشخص شده، کلیک نمایید.
  • بخش شکایات سامانه ثبت من، امکان ثبت شکایت از واحد های اجرای ثبت و پیگیری این شکایت ها را برای کاربران خود فراهم کرده است.
  • خبرگزاری میزان – اگر می‌خواهید شرکت خود را ثبت کنید باید شناسه ملی داشته باشید.
  • توسط سامانه شماره 18 رقمی به شما داده می شود که باید همراه با اطلاعات کارت بانکی در محل مشخص شده وارد کنید.
  • اما برای دسترسی به برخی از مهم ترین خدمات آن، حتما باید ثبت نام خود را در این سامانه انجام دهید.
  • آزمون سردفتری از جمله امتحاناتی است که برای فارغ التحصیلان رشته های حقوقی برگزار می شود.

گام بعدی از مراحل ثبت شرکت مربوط به نام و اطلاعات شخص حقوقی است که در آن نام های درخواستی ثبت می شود. (اسامی پیشنهادی می بایست دارای ریشه ی فارسی باشد، لاتین نباشد، با شئونات انقلاب ثبت شرکت اسلامی ایران منافات نداشته باشد، دارای اسم خاص باشد و تکراری نباشد. مطابق تصویر زیر، مرورگر دستگاه خود را باز کرده و عبارت سایت سازمان ثبت اسناد و املاک را جست و جو نمایید.

چون مشخصات مربوط به شرکت در آن ثبت شده و دارای ارزش حقوقی زیادی است و همچنین در برای انجام برخی امور نیاز است. پس از طی کردن مراحل لازم، کلیه مدارک مورد نیاز خود ازجمله برخی اسناد، مدارک مربوط به اساسنامه، شرکت نامه و مدارک مربوط به اعضای هیئت مدیره را ارائه می کنید. بخش شکایات سامانه ثبت من، امکان ثبت شکایت از واحد های اجرای ثبت و پیگیری این شکایت ها را برای کاربران خود فراهم کرده است.

راهنمای ثبتی

سازمان ثبت اسناد و املاک کشورهمچون سایر نهادهای دولتی دارایسایتاختصاصی بوده که آدرس اینسایت می باشد. در سال های اخیر،امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک مرتبا افزایش یافته به نحوی که امروز می توانیم بگوییمسایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور،یکسامانهجامع بوده که درخواست و انجام بسیاری از امورثبتیرا به صورت اینترنتی و غیر حضوری، امکان پذیر ساخته است. ثبت نام ثبت من برای استفاده از برخی از خدمات سامانه ثبت من به آدرس سایت my.ssaa.irکه در واقع درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد، سایت ثبت من راهی است که افراد می توانند به صورت اینترنتی از خدمات این ارگان مهم کشور استفاده نمایند.

ssaa.ir

وجود دارد که افراد می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای، هر یک از کتاب های موجود در بخش کتابخانه سامانه آموزش الکترونیک سازمان اسناد و املاک را دریافت کنند و اقدام به مطالعه آن نمایند. یکی دیگر از بخش هایی که در سامانه سازمان اسناد و املاک کشور ارائه شده است، بخش املاک در این سامانه است. در این قسمت، امکانات مختلفی به افراد ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. برای ثبت اظهارنامه علامت تجاری لازم است که اشخاص حتما دارای نام کاربری و رمز عبور باشند؛ چرا که برای ورود به سامانه ثبت اظهارنامه تجاری نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می باشد. البته در کنار سایت اصلی اداره ثبت اسناد و املاک، این سازمان، سایت های دیگری نیز در سال های اخیر راه اندازی نموده کهسامانه نوبت دهی واحد اجرای اداره ثبت اسناد و املاک تهران th.ثبت تغییرات و سامانه شمیم shamim.ssaa.irنمونه هایی از آنها می باشد. در صورتی که شخص حقوقی دارای شناسه ی ملی باشد می توانید اطلاعات مربوط به آن را مشاهده نمایید، این اطلاعات شامل (شناسه ملی، شماره ثبت/مجوز، نام شخصیت حقوقی، نوع شخصیت، سازمان ثبت کننده و وضعیت) می باشد.

تبصره ۱- در صورت تسلیم اظهارنامه و سایر اسناد مربوط توسط اشخاص حقوقی، امضاء آنها از طرف اشخاص مجاز، ضروری است. از جمله بخش هایی که در سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش اجرای اسناد رسمی است. در بخش از میز خدمت سامانه ، خدمات خاصی ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. از جمله بخش هایی که در میز خدمت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش درخواست کد فراگیر است. در این بخش امکان ثبت درخواست کد فراگیر و دریافت آن و پیگیری درخواست ثبت شده وجود دارد. در صورتی که جزء اشخاص حقوقی می باشید، می توانید برای ثبت درخواست جهت پلمب یک دفتر قانونی به سایت ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه نمایید و اقدام به ثبت درخواست خودتان در این سایت کنید.