۱مرورگر دستگاه خود را باز کرده و آدرس سایت ثبت من یعنی my.ssaa.ir را در آن جست و جو نمایید تا مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی سامانه ثبت من شوید. بعد از تأیید شدن حساب کاربری، می‌توانید از همین سامانه برای ارسال اظهارنامه و درخواست خود مبنی بر ثبت برند استفاده کنید. برند یا نام تجاری، یک نام، عبارت، نماد، طرح یا هر نشانه‌ای است که یک محصول یا خدمت را متمایز می‌سازد.

از آنجا که سایت ثبت من، طیف وسیعی از خدمات سازمان اسناد و املاک کشور به کاربان خود ارائه می نماید، در این مقاله، به معرفی سایت ثبت من my.ssaa.ir پردخته، پس از توضیح نحوه ثبت نام در این سامانه ، در مورد امکانات سایت ثبت من صحبت خواهیم کرد. اما با توجه به پراکنده بودن این سامانه ها و سردر گم شدن کاربران در میان این سامانه ها، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تیرماه 1400 اقدام به راه اندازی درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نمود که با عنوان سایت ثبت من شناخته گردیده و نشانی آن my.ssaa.ir می باشد. در بخش جستجو در بانک اختراعات می توان به اختراعات مختلف ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دسترسی داشت.

ثبت برند در اکثر موارد اختیاری است، اما مزایایی دارد که آن را به یک ضرورت برای هر کسب‌وکاری تبدیل می‌کند. ثبت برند باعث می‌شود تا تمامی منافع آن منحصراً متعلق به شما باشد و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری نتواند بهره‌ی تجاری از آن ببرد. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت تغییرات شرکت ها کلیه امور مربوطه به صورت اینترنتی انجام می گردد . پیش از روی کار آمدن سامانه ، کلیه امور ثبتی مانند ثبت شرکت ، علامت تجاری و … به صورت سنتی و دستی صورت می گرفته است . برای این منظور مطابق تصویر بالا، ابتدا وارد سامانه ثبت من شده، سپس از قسمت خدمات، “اسناد رسمی من” را انتخاب کنید.

شما همچنین می‌توانید امور مربوط به ثبت برند را به کارشناسان ثبت دانا بسپارید و در صورت وجود هر گونه مشکل و نیاز به مشاوره، با ما تماس بگیرید. با پیشرفت سریع اطلاع رسانی در زمینه های مختلف، نیاز یک پایگاه خبر رسانی مستقل در زمینه قضایی و حقوقی پیش از پیش احساس می شود. چون بسیاری از مردم با هر شغل و پیشه ای حداقل سالی چند بار نیاز به روز رسانی اطلاعات حقوقی خود برای داشتن آگاهی های حقوقی دارند. پایگاه خبری اختبار یکی از معدود پایگاه ‌های خبری مستقل از نهادهای دولتی و سازمانی و حتی خصوصی است.

از جمله اطلاعاتی که برای ممنوع الخروجی بودن در سامانه ssaa.ir باید وارد شود، می توان به نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد اشاره کرد. هنگامی که مالک طرح به شخص ثالث اجازه می‌دهد از طرح او برای هر منظوری که طرفین در مورد آن به توافق رسیده اند استفاده کند اجازه بهره برداری به این شخص واگذار می‌شود. در چنین مواردی قرارداد اجازه بهره‌برداری بین دو طرف امضا و شرایط و حدود موافقتنامه در آن به صراحت قید می‌گردد.

اگر رمز تصدیق و شماره سند رو داشته باشید، از این سامانه میتونید استعلام بگیرید. با داشتن کپی از اسناد مالکیت مادر ، به یکی از دفاتراسنادمراجعه فرمایید . سلام من سال 93 به عنوان مدیر عامل وارد شرکت جهان بنای کیهان شدم به عنوان امتیاز آور شرکت .بعد از گذشت 6سال هنوز اسم من به عنوان مدیر عامل داخل آن شرکت میباشد در صورتی که با این شرکت 2ساله قرارداد داشتم.

اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی و صنعتی

سعی کنید تمرکز شما بر ارائه محصولات و خدمات حوزه مربوط به خود پراکنده نشود و در ابتدای کار بر قسمتی از حوزه متمرکز باشید تا بتوانید مناسب ترین شیوه ها را به مشتریان خود ارائه کنید. در خصوص این مورد شاید برندی مانند د-یجی-کا-لا به ذهن تان برسد، در حالی که این برند بزرگ در یک سال اول تنها بر روی یک الی دو محصول کار می کرد و به تدریج حوزه فعالیت خود را گسترش داد. ✔️ سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری همان سایت ثبت نام به نشانی iripo.ssaa.ir بوده که در متن مقاله قرار داده شده است.

ssaa ثبت

در صورتی که قصد مشاهده جلسه و صورت جلسه های برگزار شده برای اشخاص حقیقی را دارید، می توانید به بخش صورت جلسه تغییراتسامانه ssaa.ir​مراجعه نمایید و از طریق این بخش، صورت جلسه تغییر را با وارد کردن یک سری اطلاعات مانند اداره کل استان و واحد ثبتی بررسی نمایید. تصدیق اصالت سند، ثبت برند تجاری که استعلام اصالت سند رسمی را، با استفاده از شناسه سند و رمز تصدیق آن، برای شما امکان پذیر می سازد. در بسیاری از کشورها از جمله ایران طرح‌های صنعتی باید ثبت شوند تا مورد حمایت قرار گیرند .و بهره‌برداری از طرح صنعتی ثبت شده توسط اشخاص ثالث منوط به موافقت مالک آن است .

اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دو قم واحد ثبت شرکتها

تمامی آموزش ها و مطالب موجود در این وبسایت غیر از مواردی که در فروشگاه موجود است، کاملاً رایگان منتشر شده و کلیه حقوق برای وبسایت محضرچی محفوظ است و هرگونه انتشار مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت. درنظر داشته باشید اسناد نمایش داده شده مربوط به سال ۱۳۹۲ و پس از آن می باشد. همچنین می توانید املاکی که در سازمان ثبت به نام شما ثبت شده است را با جزئیات مشاهده کنید.

متقاضیان فعالیت در طرح مذکور باید دارای گیرنده جی ان اس اس روور بوده و کاربر تائید شده در سامانه شمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشند. متقاضیان می‌توانند جهت اطلاع از متن کامل این دستورالعمل به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس مراجعه کنند. تصدیق اصالت سند، که همانند سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی ، امکان استعلام اصالت سند رسمی را ازطریق شناسه سند و رمز تصدیق آن برای شما فراهم می کند. ۲چنانچه قبلا برای ثبت نام در سایت ثبت من اقدام نموده اید، کد ملی خود را در کادر اول وارد کرده و دکمه دریافت رمز را بزنید.

لازم به ذکر است از مهمترین مواردی که پیش از درخواست نام باید صورت داده شود استعلام نام شرکت است که از طریق روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار صورت می پذیرد . با الکترونیکی شدن خدمات سازمان ثبت، هم کار ثبتی ها و هم کار ارباب رجوع هاريال خیلی راحت تر شده است. راهنمای ثبت نام و ورود به سامانه به صورت کامل در این مقاله ارائه شده است. پیگیری استعلام که با کلیک، بر روی این ثبت شرکت گزینه، می توانید وارد سامانه پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک ،شده و از خدمات آن استفاده نمایید. رتبه بندی شرکت ها به معنی یک معیار یا سنجش صلاحیت، جهت تعهد کیفیت پیمانکاران در عرضه خدمات می باشد که برای شرکت ها و پیمانکاران گرفته می شود. در اجرای پروژه های بزرگ، باید قابلیت شرکت هایی که دارای مجوز صلاحیت هستند، مطابق با آیین نامه ی پیمانکاران هم ارزیابی شود.

  • در صورتی که قصد دارید علائم تجاری خاصی را مشاهده کنید، می توانید به این بخش ازسامانه ssaa.irوارد شوید و با وارد کردن یک سری اطلاعات در رابطه با علائم تجاری مورد نظر خود مانن طبقه بندی کالا، طبقه بندی تصویر و …
  • کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامونسامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ دهند.
  • لذا از مراجعه حضوری بدون اخذ نوبت و نیز خارج از زمان نوبت اخذ شده موکداً خودداری نمائید.
  • داشتن نشانی اهمیت زیادی دارد و تمامی نامههای اداری و قضایی به آدرس شرکت ارسال میشوند.
  • زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری معمولا حدود دو ماه بعد از برگزاری آزمون خواهد بود.
  • اداره ثبت شرکتها جزئی از سازمان ثبت اسناد و املاک و زیر مجموعه قوه قضاییه می باشد.

چنانچه کارشناس اداره ثبت اختراع ادعاهای مطرح شده را خلاف اصل وحت اختراع تشخیص دهد، آنها را بررسی نکرده و از متقاضی میخواهد که ادعاهای اضافه خود را حذف و یا در اظهارنامه دیگری تقاضا کند. شرط جدید بودن اختراع به این معنا است که نوآوری ادعا شده قبلا به هیچ شکل افشاء عمومی نشده باشد. به معنای دقیق تر یعنی قبل از تاریخ اظهارنامه اختراع به هیچ شکل دیگر مانند مقاله، نمایشگاه، تولید انبوه و … برای عموم فاش نشده باشد. دقت کنید که تفاوتی ندارد که افشا انجام شده توسط خود مخترع انجام شده باشد یا شخص دیگر. با توجه به مطالب بالا دانشجویان و پژوهشگران نیز باید توجه داشته باشند که چنانچه تحقیق انجام گرفته منتج به محصول جدید می گردد، قبل اقدام جهت چاپ در مقالات ابتدا باید در اداره ثبت اختراعات اظهارنامه گردد. دفاتر اسناد رسمی و پیشخوان های دولت باید کلیه وکالتنامه هایی که برای ثبت نام، تغییرنام و سایر خدمات ارائه میگردد، می بایست از سایت…

در این بخش می توان با وارد کردن یک سری اطلاعات در رابطه با اختراع مانند عنوان اختراع، کلمه کلیدی مربوط به آن، شماره ثبت و شماره اظهارنامه اقدام به جستجوی اختراع کرده است. لازم به ذکر است که در این بخش ازسامانه ssaa.ir، تنها امکان جستجو در اختراعاتی وجود دارد که در این سازمان ثبت شده باشند. از جمله بخش هایی که در میز خدمت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش درخواست کد فراگیر است. در این بخش امکان ثبت درخواست کد فراگیر و دریافت آن و پیگیری درخواست ثبت شده وجود دارد.

اکنون، یک رمز پویا به شماره همراهی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال شده که باید این رمز را در کادر مشخص شده، وارد کرده و دکمه ورود به درگاه را کلیک نمایید. اما، اگر قبلا، برای ثبت نام در سایت ثبت من،اقدام نکرده اید، بر روی عبارت ثبت نام در پایین صفحه، کلیک نمایید. آدرس سایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور می باشد که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.