همراز با بیش از سی سال سابقه، ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران و خارج از ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است. ارائه رونوشت آخرین تغییرات ثبتی شرکت در روزنامه رسمی در صورتی که تغییراتی صورت گرفته است. از این رو مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا در کم ترین زمان و با بهره مندی از تیم متخصص حقوقی خود پلمپ دفاتر شما را درزمان مشخص شده ارائه دهد تا خیالتان از این بابت آسوده شود. دفاتر قانونی و نیز امور مالیاتی شرکت ها به صورت سالیانه پاسخ داده شود. سرانجام، همان طور که پیشتر گفتیم، ماده ی 9 نظامنامه ی قانون تجارت، انتشار تغییراتی را که در وضعیتِ شرکتِ ثبت شده ایجاد می شود، ضروری دانسته است. به موجب ماده ی forty seven قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی 48 همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد.

آیا کارمندان دولت می توانند شرکت ثبت کنند؟ آیا یک کارمند دولت هستید و در عین حال می‌خواهید شرکت… دفاتر پلمپ یک روز بیشتر زمان نمی برد و حدوداً یک الی دو ماه طول می کشد که به واسطه ی اداره ی پست به دست موکلین گرامی برسد. دفتری می باشد که هر بازرگانی باید همه مخابرات، مراسلات و همچنین کلیه صورتحساب هایی که صادر می نماید را با رعایت تاریخ در آن ثبت نماید. دفتر دارایی دفتری می باشد که هر بازرگان باید هر سال فهرست کاملی از همه ثبت برند دارایی های منقول و غیرمنقول، بدهی ها و مطالبه های سال گذشته خود را به صورت جزبه جز و با ترتیب خاص در آن درج نماید و آن را به امضا برساند . همچنین باید همه واردات و صادرات بازرگانی و هم چنین هزینه هایی که برای خرج و مخارج شخصی خود برای رسیدگی به امور را هم در آن ذکر کند. برای درک بهتر مثالی را بازگو میکنیم به عنوان مثال اگر دفاتر سال ۱۴۰۰ را تنظیم کرده اید باید آن را تا انتهای اسفندماه ۱۴۰۰ پلمپ شده و حسابرسی شده ارائه دهید.

  • دفتر روزنامه ، دفتری است که در ان کلیه هزینه های سودو زیان به صورت روزانه درج می شود .
  • با اخذ شماره پیگیری پلمپ دفاتر، اطلاعات و زمان تحویل اسناد به پست را قید نمایید و پذیرش نهایی را انتخاب کنید.
  • سپس نوع تقویم خود را از بین سال مالی شمسی و میلادی انتخاب نمایید.
  • اگر شما هر مراحل را درست پیش روید در سامانه ثبت پیامک‌های دال بر انجام هرکدام از مراحل ثبت برای شما ارسال می گردد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور ارائه خدمات به طیف وسیعی از اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به راه اندازی، سامانه های مختلفی نموده است. سامانه ثبت شرکت ها، از جمله سامانه های راه اندازی شده از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که امکان استفاده از خدمات مختلفی را برای شخصیت های حقیقی و حقوقی را فراهم نموده است. در مرحله بعد باتوجه‌به اینکه اخذ پلمپ دفاتر قانونی مربوط به شخص حقیقی است یا حقوقی، اطلاعات تکمیل‌کننده اظهارنامه پلمپ وارد شده و اطلاعات سایر اعضای هیات مدیره نیز ثبت می‌شود. پلمپ دفاتر قانونی برای شفاف‌سازی فعالیت‌ها برای اداره مالیات و به جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و اعمال جریمه مالیاتی صورت می‌گیرد. به بیان دیگر هر شخص حقیقی یا حقوقی که طبق قانون مشمول پراخت مالیات است ملزم به انجام عملیات پلمپ دفاتر قانونی است. همانطور که تا این بخش مقاله توضیحات مربوط به ثبت پلمپ دفاتر به شما ارائه داده شد باید بدانید اخذ پلمپ دفاتر لازم است و برای ثبت نام کافی است به سایت اداره ثبت شرکتها مراجعه نمایید و در بخش پلمپ دفاتر ثبت نام کنید.

اما اگر در قسمت سمت تکمیل کننده گزینه وکیل را انتخاب کنید، علاوه بر مشخصات یکی از اعضای هیات مدیره باید اطلاعات “وکیل متقاضی پلمپ” نیز تکمیل نمایید. امروزه موضوع ثبت و تغییرات در شرکتها و نیز رسیدگی به دفاتر پلمپ تجاری مسائل مهمی در انجام امورات شرکت ها به شمار می آید . اگر شما متقاضی ثبت شرکت ها در کرج و تهران و یا در شهرهای دیگر کشور هستید و تمایل به اخذ دفاتر پلمپ برای رسیدگی به امورات مالیاتی خود با موسسه ثبت نوول در ارتباط باشید .

روش قبول پذیرش ثبت املاکی که بعنوان مجهول المالک میباشند

در صورتی که هنوز برای پلمپ دفتر قانونی و استعلام پلمپ دفاتر شرکت خود اقدام نکرده اید می توانید با کارشناسان حقوقی مجتمع ایلیا تماس گرفته تا امور ثبتی شما را در کم ترین زمان انجام داده و شما را در این راه یاری کنند . با اخذ شماره پیگیری پلمپ دفاتر، اطلاعات و زمان تحویل اسناد به پست را قید نمایید و پذیرش نهایی را انتخاب کنید. بعد از ارسال اسناد و مدارک لازم برای ثبت دفاتر، بازرسان آن‌ها را بررسی می‌نمایند و به هنگام تأیید مدارک از جانب آن‌ها گزارش مبنی بر پرداخت وجه دفاتر را صادر می‌کنند.

irsherkat.ssaa.ir ir

در این بخش می توان با وارد کردن شناسه ملی و یا وارد کردن اطلاعات ثبتی مانند نوع شرکت، شماره ثبت و … پس از ورود به این بخش، لازم است که افراد نوع درخواست را بر روی گزینه «تاسیس شرکت» انتخاب کنند و در نهایت با وارد کردن کد پیگیری درخواست، مراحل بررسی درخواست خود را در این سامانه انجام دهند. در این مرحله شما به سایت ثبت شرکت ها وارد می شوید و می توانید از طریق این سایت اقدام به استفاده از خدمات تاسیس شرکت ها کنید.

آیین نامه ماده 95 قانون مالیات های مستقیم در خصوص نحوه تحریر دفاتر

تمامی مطالب سایت توسط ربات جمع آوردی شده است در صورت نارضایتی از طریق تماس با ما در ارتباط باشید تا تمامی محتویات سایت شما حذف شود. برای چت در WhatsApp کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید. در ابتدا میبایست موارد را داخل چک نویس تنظیم و سپس داخل دفاتر وارد کنید. © صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، شرکت آتی‌تراز گستر آسیا می باشد. تاریخ آغاز و ختم شرکت در صورتی که برای مدت محدود تشکیل شده باشد.

حوزه و گستره فعالیتی شرکت باید به صورت دقیق در سامانه وارد گردد و در صورت نیاز مجوز های مربوطه نیز اخذ گردد چنانچه که در ذیل موضوع شرکت باید این جمله عنوان گردد ” پس از اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیربط ” . برای ثبت شرکت در سامانه irsherkat.ssaa.ir باید با تمامی قواعد و ضوابط مربوطه آشنایی داشته باشید تا بدون نقص اطلاعات خود را به ثبت برسانید . حوزه ثبتی شرکت ، اطلاعات هویتی اعضاء و سهام داران ، میزان سرمایه شرکت ، میزان سهام هر یک از سهامداران ، انتخاب نوع روزنامه ، تعیین پنج نام پیشنهادی ( با استناد به فرهنگ لغت معتبر و به ترتیب اولویت ) و … . ثبت شرکت خدماتی را می توان با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه ثبت سایر کمپانی ها انجام داد.

نکات مهم پلمپ دفاتر قانونی

در مرحله بعدی لازم است که شخصیت حقوقی و یا شرکت مد نظر خود را که قصد ثبت آن را دارید، را انتخاب کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان لازم است اشاره نماییم که انجام تغییرات در شرکت ها امری بسیار تخصصی است و کارشناسان زبده ثبتی کال جهت انجام آن در خدمت شما عزیزان می باشند. نکات قابل توجه در قوانین ثبت کردن شرکت های سهامی زیاد است تغییرات شرکت و آشنایی کامل با این قوانین تنها راهی است که می توانید بدون مشکل، شرکت خود را به ثبت برسانید. تاسیس شرکت جدید برای هر تاجر به این معنی است که باید اسمی انتخاب کند که بتواند علاوه بر به بار کشیدن مفهوم و هدف شرکت، خاص و ممتاز باشد به نحوی که مردم مصرف کننده بتوانند به سادگی آن را بخوانند و متوجه شوند و همینطور نام این شرکت را با شرکت های دیگر اشتباه نگیرند.

علاوه بر اینکه باید در مرحله ثبت، کارمزد و تعرفه خاصی را بپردازید، آماده کردن مدارک لازم برای ثبت و هزینه روزنامه نیز بر عهده مالک یا مالکان شرکت خواهد بود. چون در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت، تاجر مجبور خواهد بود که تمام این هزینه ها را از اول بپردازد، داشتن یک وکیل در ثبت شرکت این موضوع به تاجر کمک می کند که سرمایه خود را از دست ندهد. شرکت ثبت فوری با داشتن مشاوران و وکلای ماهر در زمینه تاسیس شرکت به تاجران کمک می کند. شما می توانید بعد از آمادگی کامل برای ثبت کردن کمپانی خود، از طریق شماره های درج شده در سایت با شرکت ثبت فوری تماس بگیرید.

جریمه عدم پلمپ دفاتر قانونی معادل 20% مالیات تعلق‌گرفته است و اگر پلمپ دفاتر توسط بازرسان اداره دارایی رد شود، جریمه‌ای معادل 10% مالیات در نظر گرفته خواهد شد. شركتها با توجه به قوانین و ضوابط نوع نوشتن و ثبت این دفاتر قانونی ملزم می باشند که همه ی فرآیندهای مالی خود را به ترتیب و پشت سرهم به رشته ی تحریر در بیاورند. پایان سال مالی زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر پلمپ می باشد. اگر شما هر مراحل را درست پیش روید در سامانه ثبت پیامک‌های دال بر انجام هرکدام از مراحل ثبت برای شما ارسال می گردد. سپس شما باید اطلاعات مورد نیاز در حوزه‌ی شروع و تکمیل سال مالی را در سامانه قید کنید.

زمانی که به سامانه وارد می شوید و ثبت نام اولیه را انجام می دهید یک کد پیگیری به شما ارائه می شود که از طریق آن قادر خواهید بود وضعیت پرونده خود را پیگیری نمایید. لذا بعد از ثبت نام الکترونیکی و دریافت کد رهیگیری می توانید بر روی لینک”پیگیری درخواست”از طریق همین سامانه کلیک کرده و از پیشرفت کار و تصمیمات گرفته شده آگاهی پیدا کنید. در این بخش به ذکر نکات مهم پلمپ دفاتر قانونی می‌پردازیم و سوالات مهم در این زمینه را پاسخ می‌دهیم.

4- صورتجلسات با موضوعات تغییر نام مؤسسه ، تغییر مکان از یک شهر به شهر دیگر ، تغییر سرمایه با ورود عضو جدید ، نقل وانتقال سهام به افراد خارج از اعضای فعلی هیأت مؤسس ، تغییر موضوع فعالیت ، بایستی قبل از ثبت حتماً درهیأت مطرح شود . در این مقاله به مطالبی درباره ی پیگیری ثبت شرکت پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. شماره پیگیری و تاریخ تحویل را در سامانه درج نمایید و در انتها بروی گزینه نهایی کلیک کنید و وارد مرحله بعد شوید. پس از ارسال مدارک و اخذ کد رهگیری ، بروی گزینه پلمب دفاتر کلیک کنید. فرمی با عنوان دفتر مورد تقاضای شخص وجود دارد که نوع دفتر مورد تقاضای شخص، دفترکل و روزنامه و همچنین تعداد برگها و جلدهای دفتر را وارد کنید و اطلاعات وارد شده را ذخیره نمایید. در مرحله بعد بر اساس اطلاعات وارد شده به کاربران شماره پیگیری اختصاص داده می شود.

بعد از ارسال مدارک ، کارشناس حقوقی مدارک را بررسی می کند و پس از بررسی چنانچه مدارک مورد تایید کارشناس مربوطه قرار گرفته باشد، (پیگیری درخواست از طریق همین سامانه امکان پذیر است) اجازه ی پرداخت وجه دفاتر و پلمپ آن ها صادر می گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید . گسترش فعالیت ها و کسب و کار نیازمند فعالیت قانونی و اطمینان شخص از فروشندگان محصول یا خدمتی می باشد ، این مسئله تنها یکی از جزئی ترین دلایلی است که صاحبین مشاغل را به ثبت شرکت تشویق می کند .