توصیه ثبت‌یاری: به خاطر داشته باشید که آدرس اعلامی در سایت، باید با آدرس نوشته شده در صورتجلسه یکی باشد،در غیر این صورت، صورتجلسه شما رد خواهد شد.

وضعیت حق امضا را باید بر اساس آخرین تغییرات هیات مدیره شرکت وارد نمایید.

نام‌گذاری، تعیین موضوع فعالیت، تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌ها و ارسال آنها در پاکت مخصوص پستی ترتیب این مراحل را روشن می‌کنند.

– الزام به وجود نام یکی از شرکا با قید برادران، شرکا و… در کنار نام شرکت

بر این اساس، اگر قصد فعالیت تجاری قانونی در تهران دارید باید شرکتی را در راستای فعالیت‌های خود تاسیس کنید تا از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شوید. گفتنی است که قوانین ثبت شرکت در تهران تفاوتی با دیگر استان‌ها و شهرهای کشور ندارد.

مرکز تهران از محله‌های امیرآباد، یوسف‌آباد، عباس‌آباد، بهار، جلفا، خواجه عبدالله، بهجت‌آباد، زرتشت، طالقانی (تخت‌جمشید)، سهروردی، تخت‌طاووس، توحید، آپادانا، جمهوری (نادری)، توپخانه، چهارراه استانبول، لاله‌زار، فاطمی، آرژانتین و خیابان آذربایجان تشکیل شده است.


سلام – در صورت افزایش سرمایه میزان سرمایه قبل هر کدوم از سهامداران کجا قید میشه ؟ و اینکه چطور از سهام قبل به سرمایه جدید ثبت کنیم ؟ آیا نیازی هست تعداد سهام قبل از افزایش سرمایه قید بشه یا اینکه تعدادسهام هر سهامدار بعد از افزایش سرمایه باید درج بشه

نهایی شدن تاسیس شرکت در تهران پس از تایید بازرسان این اداره و صدور گواهی آگهی شرکت به انجام می‌رسد. گفتنی است که پرداخت مبلغ اضافی هیچ تاثیری در سریع‌تر طی شدن این روند قانونی و کاهش مدت زمان ثبت شرکت در تهران ندارد.

سلام میخام نام شرکت سخت اژند پارسیان به شرکت ساجد عوض کنم‌ بعد مدیر عامل واعضای حذف شودفقط مدیر عامل می‌ماند

در رابطه با دستمزدتون، همه چیز بستگی به توافق شما با طرف مقابلتون در شرکت تعاونی خواهد داشت.

لطفا بفرمائید برای خارج شدن از یک شرکت سهامی خاص چکار باید کرد .با توجه به عدم هماهنگی بین اعضای هیات مدیره و مشکلات پیش آمده از این ببعد نمیخواهم در این شرکت باشم لطفا راهنمایی بفرمائید چطور خارج بشم

باسلام و سپاس فراوان از جواب سریع .سوال من در مورد مجوز این است که بله مجوز گرفته شده برای تغییرات .میخواستم ببینم ایا شماره و تاریخ مجوز در سامانه باید قرار بگیرد یا خیر یافقط داخل پاکت گذاشته شود؟ چون در قسمت فیلد سوم وقتی نوع سرمایه را میپرسد .

در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید. در صورت نیاز به ذخیره افرادی که تغییر کرده اند می توان از کلید “ذخیره اشخاص تغییر کرده” استفاده کرد.

برای ثبت هرنوع شرکتی، اعم از صنایع غذایی، اول باید یک «قالب مناسب» انتخاب کنید. یکی از همین‌ها که ما توی جدول نوشتیم. سهامی خاص یا با مسئولیت محدود از رایج‌ترین قالب‌ها هستن.