برای اطلاع از توان اجرایی یک مجموعه می توانید یک جلسه حضوری داشته باشید و پروژه های قبلی شرکت را مورد بررسی قرار بدهید چراکه هر طرحی باید اجرایی باشد.

بازسازی ویلای قدیمی، چه مزایایی رو برای شما به همراه داره؟

مهمترین کاری که باید قبل از انجام انواع فعالیت های ساختمانی انجام شود تعیین نیازها و انتظارات است این خواستار را می توان یک خلاصه طراحی نامید خلاصه طراحی باید شامل تصمیمات احساسی و منطقی صاحبان ویلا باشد و تیم ها را برای اجرای پروژه راهنمایی کند اهداف اصلی ساخت ویلا باید در خلاصه طراحی موجود باشد:


در دست داشتن یک نقشه و پلان دلنشین این فرصت را به شما می دهد که احساس ناب و منحصر به فردی را پس از اتمام ساخت ویلا داشته باشید که این موضوع زمانی میسر و تاثیرگذارتر خواهد بود که در هزینه های ویلا از هرگونه خرج و مخارجی چشم پوشیده و با دست و دلبازی از بهترین امکانات و آیتم ها بهره مند شوید.

مدت زمان بازسازی هم مثل بودجه مورد نیاز، به حجم کار بستگی داره. طراحی و ساخت ویلا است که مدت زمان لازم برای اجرای یک پروژه جزئی، با پروژه‌ای اساسی قابل مقایسه نیست.

مراحل ساخت خانه به ترتیب از فونداسیون و ساخت ویلا تا اجرای فضای سبز و زیباسازی به آن خواهیم پرداخت. دانستن مراحل مختلف ساخت خانه برای کسانی که می‌خواهند خودشان به ساخت خانه خود اقدام کنند و با مشخصات بیشتر سازه ال اس اف آشنا شود بسیار مفید و کارآمد می باشد.

سایر کارهای اصولی مثل گچ‌کاری، کف‌سازی ویلا و یا استخر، کاشی‌کاری و نقاشی ویلا در این مرحله انجام می‌شه.

هر گیاهی شرایط پرورش و نگهداری متفاوتی دارد که شما باید به انتخاب گیاهان مورد در نظر خود و پرورش آن‌ها در کنار یکدگیر توجه داشته باشید و همینطور شرایط اقلیمی‌و آب و هوایی منطقه ویلا را نیز در نظر داشته باشید تا هزینه محوطه سازی خود را در مسیر درستی صرف کنید.

طراحی یک ویلا شامل طراحی فضاها، حجم، نمای ساختمان و در نهایت طراحی محوطه یا محوطه سازی ویلا می‌شود.

آیا قصد خرید و ساخت یک ویلای لوکس و مدرن را دارید و به دنبال برآورد هزینه طراحی ویلا هستید؟ آیا از طرح ویلای خود زده شدید و دیگر دکوراسیون ویلای خود را نمی پسندید و برای بازسازی ویلا به دنبال تعرفه طراحی ویلا هستید؟

به عنوان میزبان ، انتقال نیازها ، بودجه و محدودیت های زمانی معمار به مناسب ترین روش ، روند کار را بسیار آسان می کند.

همانطور که گفته شد در طراحی ویلا مدرن حجم ویلا اهمیت زیادی دارد.

هزینه طراحی ویلا بسته به نوع مصالح و متریال های انتخابی، امکانات رفاهی، متراز ویلا، نوع نمای خارجی، دکوراسیون داخلی، نوع زمین و طراحی سه بعدی مشخص می شود.

نمونه دیگر از فضای سبز نیز، فضای سبز عموی که به روف گاردن و بام سبز معروف است وجود دارد که در مقالات پیشین مفصل در مورد آنها صحبت کرده ایم.