کفپوش پلی اورتان با ظاهری براق و زیبا در رنگ های مختلف تولید می شود و نمایی یکپارچه خلق می کند. کفپوش پلی اورتان در مقابل مواد شیمیایی اعم از اسیدی یا بازی مقاوم است.

همچنین ترکیب فوق در تخت‌ها به خصوص تشک‌های بیمارستانی استفاده می‌شود و موجب می‌شود تا بیمارانی با سابقه‌ی بستری طولانی مدت دچار زخم بستر نگردند.

کفپوش صنعتی که از ابتدا هم گفته شد؛ کفپوش پلی یورتان، یک کفپوش دو جزئی است. یک جز کفپوش پلی یورتان، رزین و جز دیگر، هاردنر یا همان سخت کننده است.

 برای اطلاع بیشتر از انواع کفپوش‌های پلی اورتان و نحوه‌ی اجرای آن‌ها می‌توانید مقاله‌ی مربوط به این کفپوش‌ها را مطالعه کرده و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

کفپوش رزینی قابل اجرا بر روی انواع سطح از جمله سطوحی از جنس بتن، سنگ، سرامیک و … می باشد.

کفپوشی رو پیاده سازی می کنه که مقاومت کافی در برابر مواد شیمیایی، بهداشتی و اسیدها داره و از هر جهت مناسبه.

کفپوش اپوکسی فلکسیبل برای پر نمودن درزهای انبساط و انقباض و پوشش سطحی که عدم لرزش در آن بسیار مهم است قابل استفاده است.

  بعد از کشف اولین پلیمر پلی اورتان، خانواده پلی اورتان ها به سرعت رشد کرد و جایگاه ویژه ای در صنعت به دست آورد. پلی اورتان در صنعت کفپوش نیز بسیار موردتوجه قرار گرفته است.

کفپوش اپوکسی یک کفپوش جذاب و چند منظوره است که کاربردهای تجاری و مسکونی فراوانی دارد.

عکس ها به صورت البومی میباشد لطفا ورق بزنید قبل و بعد

اکنون با توجه به عدم ثبات قیمت ورق های پیلی یورتان (اورتان) ( مایع فوم پلی یورتان ) قیمت دقیقی نمی توان ارائه کرد.

محافظت از ورزشکاران در برابر چنین خطراتی از جمله کارهاییست که سالن‌های ورزشی توجه بسیاری به آن نشان می‌دهند و این روزها اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از کفپوش پلی یورتان در سالن ورزشی می‌تواند این مشکل را برطرف کند و ایمنی بیشتری برای ورزشکاران حین انجام مسابقات و حرکات ورزشی داشته باشد.

ورق پلی یورتان ضد سایش شرکت مهار انرژی و پایدار انرژی با تولید انواع ورق پلی یورتان ضد سایش و فروش این عایق در تمامی شهرهای کشور بسیار فعال می باشد.

حالا که صحبت از اجرای کفپوش پلی یورتان ورزشی شد؛ اجازه دهید که در ادامه به این موضوع بپردازیم.