میشه یه شرکت پیمانکاری نما زد و به چند نفر و چه تحصیلاتی نیاز هست و اینکه کارهای اجرا شده در گذشته و حال به بالا رفتن رابه شرکت کمک میکنه؟؟؟؟

وعده ساخت مسکن وزیر انقلابی، آب رفت! / رستم قاسمی: تا پایان ۴ سال، ۲ میلیون مسکن می‌سازیم

اموری که برای ساخت ساختمان باید بگذرانید بسیار دشوار بوده و نیازمند به وجود افراد باتجربه و سابقه کاری مناسب می باشد و عدم رعایت مقررات منجر می شود که پس از ساخت و ساز خسارت های جبران ناپذیری بوجود آید.

– از صورت جلسه مجمع عمومی شرکت که در آن موسسین وجود دارند باید دو برگ را ارائه دهید که این دو برگ هم باید به وسیله بازرسین و کسانی که سهامدار هستند به امضاء برسد.

در این مطلب قصد داریم در مورد سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ، طریقه کار با سامانه ، بخش های متنوع سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ، مزایا استفاده از این سامانه و موارد مربوط به آن بپردازیم .

پاسخ صالحی ‏۲۵ فروردین ۱۳۹۸ سلام، ایا امکان داره شرکتی که ثبت میکنیم با دو موضوع فعالیت داشته باشه؟ مثلا ابنیه و فراورده‌های بتنی؟

پیش از روی کار آمدن سامانه ، کلیه امور ثبتی مانند ثبت شرکت ، علامت تجاری و … به صورت سنتی و دستی صورت می گرفته است .

شولتس: تحریم‌ها علیه روسیه بدون توافق با اوکراین لغو نمی‌شود

پیشنیاز های حقوقی برای شروع فعالیت های اقتصادی در ایران

دو نسخه اظهارنامه: در گام بعدی باید نسبت به دریافت تاییدیه از سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام کنند. زمانی که تاییدیه پذیره نویسی را از سازمان بورس دریافت کردند تا شش ماه فرصت دارند اظهارنامه‌ای مبنی بر طرح اساس نامه و طرح اعلام پذیره نویسی را به اداره ثبت شرکت ها ارائه دهند.

صورتجلسه ی تشکیل مجمع موسس و اولین مجمع عمومی عادی و اسامی اعضا و هیئت مدیره‌ی منتخب و بازرسان و مدیر عامل شرکت

پس در حال حاضر برای ثبت شرکت ساختمانی مدرک تحصیلی ملاک نیست و شما می توانید فقط با مدارک شناسایی نسبت به ثبت شرکت اقدام فرمایید.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ایلان ماسک: توییتر برای رسیدن به یک میلیارد کاربر باید به وی‌چت و تیک تاک شبیه‌تر شود